KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12688134

nr 1268 8134

Paul Barthel

(1862-1933), Tyskland

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på pannå, 63x81 cm

Paul Barthel, tysk bildkonstnär född 1862, död 1933.

måndag 12 augusti 2019
kl 19:41:56

Paul Barthel

Läs mer om Paul Barthel